Videa z internetu můžeme stáhnout jednoduše díky několika bezplatným službám

Zaujalo vás nějaké video na internetu a rádi byste ho měli ve svém zařízení? Žádný problém, stahování videí z internetu je velice snadné a rychlé. Ano, někoho by mohlo napadnout použít nahrávání obrazovky na chytrém telefonu nebo notebooku. Ale co když nemáte dostatek času a nechcete zbytečně vybíjet baterii, když dané video má více než pět minut? Pomocí online nástrojů stačí pouze zkopírovat URL adresu videa a vložit ji do daného pole k převedení, popřípadě stažení do zařízení. Pojďme se podívat na pár nástrojů nebo stránek, jež vám získají video z internetu.

Y2mate

Y2mate patří k nejlepším online nástrojům určeným ke stahování videí z YouTube. Stačí pouze zkopírovat URL adresu YouTube videa a vložit ji do daného pole na stránce Y2Mate. Jakmile se video načte, pokračujte dále na možnost Stáhnout video. Zvolte si možnost, v jakém formátu a rozlišení chcete dané video mít. Zobrazí se vám také celková velikost videa. Poté už jen zbývá video stáhnout.

Mohlo by vás zajímat:  Jak připojit telefon k počítači?
Zdroj obrázku: Freepik

SSSTik

TikTok videa jsou velice populární, především pro svou krátkou stopu a to, co všechno se můžeme během krátké chvíle dozvědět. Pro jejich uložení můžete využít služeb SSSTik převaděče. Kromě videa můžete z TikToku použít pouze zvukovou stopu. Princip funguje na podobné bázi jako výše zmíněny Y2mate. Stačí zkopírovat URL adresu TikTok videa a vložit ji do převaděče.

VLC media player

VLC media player patří bezpochyby k nejlepším bezplatným přehrávačům médií. Tento program se těší obrovské popularitě mezi uživateli. Umožňuje stahování videí kromě YouTube téměř z jakýchkoliv stránek. Po spuštění programu přejděte v menu na Media -> Open Network Stream. Vložte zkopírovanou URL adresu a klikněte na Přehrát. Video se začne přehrávat. Přejděte do Nástroje -> Informace o médiích a zkopírujte vše v poli Umístění a vložte do webového prohlížeče. Pak už stačí jenom rozkliknout ikonu se třemi tečkami a zvolit možnost Stáhnout.

Mohlo by vás zajímat:  Fotografie v chytrých telefonech lze jednoduchým postupem zálohovat

Toto byly tři možnosti, jak si stáhnout různá videa z internetu. Programů a možností je daleko více, ale to až v jiných článcích.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/18-free-ways-to-download-any-video-off-the-internet/