Užijte si hraní s Nintendo Switch naplno. Šikovným trikem získáte přístup i k nedostupným hrám

Užijte si hraní s Nintendo Switch naplno. Šikovným trikem získáte přístup i k nedostupným hrám

Nintendo Switch je herní konzole, která nabízí nespočet her, funkcí a mnoho možností, jak si hraní přizpůsobit. Pokud patříte k novopečeným vlastníkům této konzole a nemáte žádné zkušenosti s jejím provozem, čtěte následující tipy. Třeba zatímco děláte na konzoli cokoliv, můžete stisknout a podržet domovské tlačítko pro navigaci do rychlého menu. Odtud si můžete poupravit nastavení, jako je jas, hlasitost, režim letadlo, a přepnout zařízení do režimu spánku.

Nemusíte přístroj vypínat a vyvarujte se ucpání větrání

Možná jste zvyklí vypnout herní konzoli nebo jiný spotřebič, jakmile jej přestanete používat. Jenomže nenechte se zmást, Nintendo Switch je podobný jako váš chytrý telefon. Režim spánku je neuvěřitelně energeticky úsporný a nabízí možnost pokračovat ve hře tam, kde jste skončili. Zároveň doporučujeme, abyste si hru uložili, abyste v případě jakýchkoliv neplánovaných potíží nepřišli o postup.

Mohlo by vás zajímat:  Bankovnictví se mění spolu s technologiemi. Vliv na něj má umělá inteligence i rozšířená digitalizace

Zadní strana obsahuje větrací ventily. Určitě se vyvarujte toho, abyste pokládali herní konzoli na měkké materiály, i když si momentálně dáváte pauzu od hraní. Jednotka se i přes nečinnost zahřívá a můžete tím zkrátit životnost hardwaru uvnitř herní konzole.

Zdroj obrázku: Freepik

Máte k dispozici japonský obchod

V japonském obchodě najdete spoustu digitálních her. Jelikož většina her a aplikací pochází z Japonska, jejich vydání na trh v jiné lokalitě je zpožděné, svou roli hraje také nedostatek poptávky ze strany západních uživatelů. K nedostupným verzím se můžete jednoduše dostat vytvořením japonského Nintendo účtu:

  • Přejděte na stránku Nintendo a zvolte Vytvořit Nintendo účet.
  • Vyplňte požadované informace, jako je e-mail a nickname pro primární účet, a nastavte si zemi Japonsko.
  • Jakmile dokončíte proces, vytvořte nový účet v Nastavení systému -> Uživatel -> Přidat nového uživatele.
  • Spusťte aplikaci e-shopu, vyberte nový účet, který jste přidali, a propojte svůj japonský Nintendo účet pomocí tlačítka Přihlásit se.
Mohlo by vás zajímat:  Na pláži potřebuje telefon chránit před sluncem, pískem i vodou

Chcete-li nakupovat hry, budete potřebovat debetní nebo kreditní kartu. Můžete si také nastavit rodičovský zámek, abyste zamezili nechtěnému utrácení peněz svými ratolestmi.

Možnost používání síťového kabelu

Stejně jako ostatní konzole nebo herní počítače můžete i Nintendo Switch připojit k internetu síťovým kabelem. To je velice užitečné, pokud plánujete hrát online, protože vám zajistí lepší odezvu bez ztrát packetů.

Rádi děláte snímky z her, ale nevíte, jak je přenést? Stačí si pořídit microSD kartu, kterou vložíte do konzole, a poté stačí jen přenést přes nastavení vybrané soubory.

Zdroj: https://www.pocket-lint.com/games/news/nintendo/142975-nintendo-switch-tips-and-tricks-how-to-get-the-most-from-your-new-console