TikTok není pouze pro mladé. Najít a vkládat videa může každý, je to snadné

TikTok není pouze pro mladé. Najít a vkládat videa může každý, je to snadné

Chystáte se začít se sociální sítí TikTok? Ať už chcete videa jenom sledovat, nebo vytvářet, my vám dneska pomůžeme s tím, abyste se naučili základní funkce.

TikTok je místo, kde najdeme krátká videa s nejrůznějším obsahem. Ať už jde o skeče, krátké choreografie, návody, nebo čistě zábavná videa. Svůj obsah si zde najde pravděpodobně každý z vás, jelikož komunita je opravdu veliká a každý se snaží věnovat tomu, co ho baví.

Pro koho je vlastně TikTok určený?

Prakticky stejně jako ostatní online projekty podobného ražení je i tento z větší části určen pro mladší publikum, které se zaměřuje na zábavu. Ovšem postupem času si tato síť získala i starší uživatele. Ti se ale zaměřují spíše na serióznější témata. Podtrženo sečteno, každý uživatel si na TikToku pravděpodobně najde to svoje, takže je vhodný pro každého.

Mohlo by vás zajímat:  K úspoře baterie a prodloužení její životnosti přispěje několik kroků
Zdroj obrázku: Freepik

Jak na TikToku procházet videa?

Ať už jsou vaše zájmy jakékoliv, určitě se zde pro vás najde vhodný obsah. Mezi sponzorovaným a organickým obsahem můžete vyhledávat i za pomoci milionů hashtagů. Pokud si chcete sami najít videa, která vás zajímají, tak po přihlášení vyberte možnost Objevit, která se nachází ve spodní části obrazovky, a do vyhledávacího panelu napište, co hledáte. Zvířátka, auta, děti, hudbu. Najdete zde opravdu všechno.

Jak nahrávat video za pomoci TikTok prvků?

  • Otevřete aplikaci na svém zařízení.
  • Zvolte možnost Vytvořit, která se nachází ve spodní části.
  • Vytvořte video, nebo nahrajte již hotové.
  • Zvolte možnost Další.
  • Nyní před sebou uvidíte spoustu efektů, které můžete použít. Například lze přidat hudbu, text, nálepky nebo vlastní pozadí.
  • Potom, co si vyberete, už jen zvolte náhledovou fotku pro své video, krátce popište, o co jde, a přidejte hashtagy, kterými můžete nalákat ostatní uživatele ke zhlédnutí.
  • Nyní stačí potvrdit tlačítkem Přidat a video je mezi lidmi!
Zdroj: https://blog.hootsuite.com/how-to-use-tiktok/