Studium je dřina, tyhle šikovné vychytávky ale ulehčí studijní těžkosti na maximum

Studium na vysoké škole není žádný med. Nejprve se může sice vše zdát vzrušující a zajímavé, ale postupem času se začne hromadit práce, učivo a škola začne být spíše stresující. Pokud si ale pořídíte několik technických vychytávek, které jsou určeny právě vám, studentům, pak je možné, že se z toho všeho nakonec nezblázníte.

Sluchátka, která dokáží potlačit hluk

Naprosto nezbytná věc, pokud bydlíte například na koleji nebo v bytě s několika dalšími lidmi. Studování je už tak dost obtížné, natož když je okolo vás neustálý hluk. Pak je soustředění opravdu prakticky nemožné. Naštěstí existují sluchátka s polstrovanými náušníky, které dokážou potlačit obrovské množství hluku. Vy se tak můžete na učení soustředit a nebude vás rušit okolí.

Solární batůžek

Výborná technická vychytávka pro všechny studenty. Tento batoh, jak už můžeme odvodit od názvu, funguje na solární bázi a je schopný nabíjet naši elektroniku, mezitím co ji neseme v batohu. Během několika hodin na sluníčku dokáže nabíjet notebook, telefon a další elektroniku na dlouhou dobu. Navíc se vyrábí tak, aby něco vydržel. Je velmi odolný a vodotěsný.

Mohlo by vás zajímat:  Telefon z druhé ruky nese rizika, někdy je však lepší než nejnovější model
Zdroj obrázku: Freepik

Smartpen

Tento opravdu zajímavý a inovativní nástroj pro psaní umí rozhodně více než jen zapisovat poznámky. Dokáže zaznamenávat mluvené slovo a díky němu si tedy můžete nahrávat přednášky a dělat si poznámky najednou. To je na jedno pero celkem slušné! Navíc se dá pořídit celkem levně a to je pro studenta také důležitá vlastnost.

Bluetooth Cofee Maker

Čeká vás další dlouhá noc, kdy budete ponořeni do učení? Tak to asi budete potřebovat hodně kávy a pro ty z vás je tady kávovar, který spolupracuje s Bluetooth. Stačí mít ve svém telefonu aplikaci a můžete si vařit kávu odkudkoliv. Pak už jen zbývá přijít ke kávovaru a vyzvednout si hotový produkt. Ušetřený čas pak můžete opět vrátit do učení.

Zdroj: https://www.careeraddict.com/student-gadgets