Studium je dřina, tyhle šikovné vychytávky ale ulehčí studijní těžkosti na maximum

Studium je dřina, tyhle šikovné vychytávky ale ulehčí studijní těžkosti na maximum

Studium na vysoké škole není žádný med. Nejprve se může sice vše zdát vzrušující a zajímavé, ale postupem času se začne hromadit práce, učivo a škola začne být spíše stresující. Pokud si ale pořídíte několik technických vychytávek, které jsou určeny právě vám, studentům, pak je možné, že se z toho všeho nakonec nezblázníte.

Sluchátka, která dokáží potlačit hluk

Naprosto nezbytná věc, pokud bydlíte například na koleji nebo v bytě s několika dalšími lidmi. Studování je už tak dost obtížné, natož když je okolo vás neustálý hluk. Pak je soustředění opravdu prakticky nemožné. Naštěstí existují sluchátka s polstrovanými náušníky, které dokážou potlačit obrovské množství hluku. Vy se tak můžete na učení soustředit a nebude vás rušit okolí.

Mohlo by vás zajímat:  Zlepšete své psaní na klávesnici pomocí šikovných nástrojů i dobré hudby

Solární batůžek

Výborná technická vychytávka pro všechny studenty. Tento batoh, jak už můžeme odvodit od názvu, funguje na solární bázi a je schopný nabíjet naši elektroniku, mezitím co ji neseme v batohu. Během několika hodin na sluníčku dokáže nabíjet notebook, telefon a další elektroniku na dlouhou dobu. Navíc se vyrábí tak, aby něco vydržel. Je velmi odolný a vodotěsný.

Zdroj obrázku: Freepik

Smartpen

Tento opravdu zajímavý a inovativní nástroj pro psaní umí rozhodně více než jen zapisovat poznámky. Dokáže zaznamenávat mluvené slovo a díky němu si tedy můžete nahrávat přednášky a dělat si poznámky najednou. To je na jedno pero celkem slušné! Navíc se dá pořídit celkem levně a to je pro studenta také důležitá vlastnost.

Mohlo by vás zajímat:  S investicí do PlayStation 5 se prozatím vyplatí počkat

Bluetooth Cofee Maker

Čeká vás další dlouhá noc, kdy budete ponořeni do učení? Tak to asi budete potřebovat hodně kávy a pro ty z vás je tady kávovar, který spolupracuje s Bluetooth. Stačí mít ve svém telefonu aplikaci a můžete si vařit kávu odkudkoliv. Pak už jen zbývá přijít ke kávovaru a vyzvednout si hotový produkt. Ušetřený čas pak můžete opět vrátit do učení.

Zdroj: https://www.careeraddict.com/student-gadgets