Spotify k Vánocům naděluje speciální dárek. Premium účet můžeme využít na tři měsíce zdarma

Vždycky potěší, když se objeví akce využití služeb zdarma na určitou dobu. Během toho můžeme zjistit, zda produkt nebo služba opravdu stojí za pravidelné odebírání a placení. Takové služby nabízí právě Spotify Premium. Spotify patří k největším streamovacím platformám, co se týče hudby a podcastů. Spotify nabízí oprávněným uživatelům tříměsíční zkušební verzi Spotify Premium zdarma. Kdo má nárok získat tuto bezplatnou zkušební verzi?

Spotify Premium na tři měsíce zdarma

Spotify potěšilo své uživatele vánoční nabídkou Spotify Premium. Rozdíl mezi Spotify Premium a Free je znát, hlavně v nepřerušovaném poslechu bez doprovodu otravných reklam nebo v možnosti vybrat si libovolnou písničku z playlistu. Pokud máte nárok na bezplatnou zkušební verzi, určitě tuto nabídku využijte. Bezplatná zkušební nabídka Spotify je pouze pro individuální prémiový plán Spotify.

Mohlo by vás zajímat:  Praktické kódy pro iPhone: umožní blokaci hovorů i anonymní volání
Zdroj obrázku: Freepik

Pro koho je nabídka určená?

Na začátku je nutno dodat, že tato nabídka platí pouze do konce letošního roku, tedy do 31. prosince 2022. Tuto nabídku mohou využít pouze:

  • lidé, kteří používají bezplatnou verzi účtu,
  • lidé, kteří nikdy v minulosti neměli Spotify Premium.

Pokud splňujete jednu z daných podmínek, můžete využít tuto bezplatnou nabídku. Ti, kteří zrušili své předplatné před 28. říjnem 2022, mají nárok na jinou nabídku. Řeč je o Spotify Premium na dobu tří měsíců za 9,99 dolarů. Sice se nejedná o bezplatnou verzi, ale ušetříte nějaké peníze za tuto slevu.

Mohlo by vás zajímat:  Google neumožní ruským kanálům a aplikacím vydělávat na jeho aplikacích. Reaguje tak na napadení Ukrajiny

Jak postupovat pro získání bezplatné verze Spotify Premium?

Jestliže patříte k těm, co mají nárok odebírat prémiový účet zadarmo, musíte splnit následující kroky. V prohlížeči přejděte na stránky Spotify, klikněte na „Pořiď si 3 měsíce za 0,00 eur“. Nyní budete přesměrováni na stránku Spotify, kde se můžete přihlásit nebo zaregistrovat, dále pokračujte podle postupu. Při uplatnění nabídky zdarma je vhodné si nastavit pro každý případ v kalendáři upomínku ke zrušení prémiového účtu. Dobrým nápadem je nastavení upomínky tři dny před vypršením předplatného, abyste se vyhnuli automatickému obnovení prémiového účtu, který byste už museli zaplatit.

Zdroj: https://www.spotify.com/cz/Premium/