Se záchvaty paniky pomůže změna životního stylu. Aplikace tuto snahu podpoří

Záchvaty paniky jsou stavy, které nejsou příliš příjemné. Nikdy nevíte, kdy to na vás přijde, a když už se blíží veškeré příznaky, můžete tomu propadnout. Tyto záchvaty jsou doprovázeny fyzickými příznaky, jakými jsou:

  • bušení srdce,
  • bolesti na hrudi,
  • pocení,
  • zrychlené dýchání.

Spouštěče jsou individuální, mohou jimi být určité události, špatné zkušenosti, psychická újma atd. Napomoci vám mohou různé aplikace, o jakých je řeč?

I Am Sober

Záchvaty paniky se nedějí jenom tak, kromě různých stresových situací jim mohou napomoci také různé spouštěče. Proto byste se měli vědomě vyhýbat nezdravému životnímu stylu. Zapomeňte na přehnané množství kofeinu, alkoholu nebo nikotinu, jestli nechcete zažívat panickou ataku. Tato motivační aplikace vám pomůže udržovat zdravější životní styl. Můžete sledovat své pokroky, různá doporučení, a dokonce sdílet své myšlenky s ostatními členy této aplikace. Kromě progresu zde uvidíte i ušetřené peníze. Aplikaci najdete v obchodě pro iOsAndroid zdarma nebo s předplatným.

Mohlo by vás zajímat:  Život s cukrovkou je díky novým technologiím snazší. Pohlídají hladinu glukózy i přesnou dávku inzulínu
Zdroj obrázku: Freepik

Headspace

Správný životní styl je velice důležitý pro normální fungování organismu. Mezi základy patří hlavně spánek. Tato aplikace nabízí kromě obsahu určeného pro usínání a spánek také různá meditační sezení a vědomé soustředění. Aplikace pomůže se správným a hlubokým dýcháním, poskytne relaxační a uvolňující hudbu pro lepší usínání a pomůže vám opět usnout po probuzení uprostřed noci. Aplikace je zdarma s možností předplatného pro iOSAndroid.

Další aplikace

Kromě výše zmíněných ještě můžete vyzkoušet také další aplikace založené na různých principech. Pomohou vám k lepšímu životnímu stylu, jedná se o:

  • Yummly,
  • Serenity,
  • Nike Run Club,
  • 7 Cups.

Tento seznam aplikací je mix doporučení pro cvičení fyzického i duševního rázu, zdravé stravování a meditace. Jak vidíte, máte zde opravdu široký výběr.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/panic-attacks-apps-provide-instant-help/