Schovejte se na Tinderu před vybranými lidmi. Aplikace dokáže kontakty sama zablokovat

Schovejte se na Tinderu před vybranými lidmi. Aplikace dokáže kontakty sama zablokovat

Tinder je aplikace, která slouží k seznámení, randění atd. Máte-li účet na Tinderu, je velice pravděpodobné, že můžete narazit na protějšek, který znáte. Může se jednat o expřítele, kamaráda, kolegu, nebo dokonce i nadřízeného. Stejně jako vidíte vy je, oni vidí vás. Jak se vyhnout této prekérní situaci?

Pozor na staré triky, nemusí fungovat

Přemýšlíte o smazání účtu na Tinderu a založení nového? Tinder je neoblomný a velice dobře identifikuje osobu s duplikátními účty. Může vám hrozit ban za hrátky se systémem. Totéž platí i pro změnu polohy. Sice vám to může pomoci vyhnout se lidem ve vaší blízkosti, ale toto řešení není spolehlivé ani dlouhodobé. Jiné metody, jako je pečlivý výběr fotografií a použití falešného jména, vám sice pomohou být chvíli inkognito, ale stejně budete brzy prozrazeni. Co tedy dělat?

Mohlo by vás zajímat:  Otisk prstu uzamkne telefon bezpečně. Pokud nereaguje, nabízí se hned několik řešení

Funkce Block Contacts

Nejlepším způsobem pro vyhnutí se určitým lidem je použití vestavné blokovací funkce uvnitř aplikace. Zabráníte tak nechtěnému zobrazování se určitým lidem. Nebudou vědět, že jste si je zablokovali, a ani je neuvidíte ve vyhledávání. Tinder může blokovat vaše kontakty uložené v telefonu nebo na SIM kartě. Nemáte telefonní číslo? Nevadí, můžete ještě použít e-‍mail. Po zablokování nebudete viditelní pro konkrétní osoby. Pokud se v budoucnu rozmyslíte, můžete zablokované kontakty vyjmout.

Zdroj obrázku: Freepik

Jak zablokovat kontakty

Nevíte, jak zablokovat kontakty? Nevadí, podíváme se na následující postup:

  • Otevřete aplikaci a rozklikněte v levém horním rohu svou fotku.
  • Najeďte do Nastavení a zvolte Blokované kontakty.
  • Importujte své kontakty z telefonu nebo můžete jednotlivě zadávat telefonní čísla či e-maily.
  • Potvrďte stisknutím Blokovat.
Mohlo by vás zajímat:  Potíže s přehráváním videí na YouTube pomůže vyřešit aktualizace i nastavení přehrávače

Bohužel neexistuje zaručené nastavení, jak se vyhnout určitým kontaktům. Někteří lidé jsou totiž vynalézaví, že si dokážou vytvořit druhý účet s jiným telefonním číslem nebo e-mailovou adresou, takže pokud je neznáte, jste viditelní. Jediné, co můžete ještě udělat, je nechat se skrýt do neviditelného režimu.

Zdroj: https://www.howtogeek.com/733887/how-to-block-people-on-tinder/