Samsung Internet je špičkovým prohlížečem pro chytrá zařízení

Chytré telefony jsou nepostradatelnými zařízeními, bez kterých bychom si jenom těžko mohli představit fungování v běžném životě. Neznamená to, že je používáme celý den, ale nahrazují spoustu jiných zařízení. Například značka Samsung používá operační systém Android a patří k nejlepším značkám tohoto operačního systému. Samsung je vybaven spoustou užitečných funkcí. Začneme například internetovým prohlížečem. Samsung Internet je skvělou aplikací pro prohlížení internetu. Nemusíte tak vůbec stahovat jinak populární Google Chrome.

Přizpůsobte si telefon podle sebe

Nejdůležitější ovládací prvek je hned od začátku změněný, jedná se o panel nástrojůnabídky. Tento panel nástrojů je umístěn ve spodní části obrazovky, což usnadňuje ovládání obrazovky palci. Panel lze upravovat, až 7 z 30 tlačítek můžete umístit na panel nástrojů.

Mohlo by vás zajímat:  Starší verzi webové stránky nebo již neexistující weby lze zobrazit několika způsoby

Tmavý režim je velice oblíbenou funkcí, která nedráždí tolik oči jako denní režim, hlavně v noci. Kromě očí šetří také samotnou baterii telefonu. Většina prohlížečů nabízí anonymní režim, ale zdaleka nedosahují takových kvalit jako u tohoto prohlížeče. Tajný režim můžete snadno uzamknout heslem nebo otiskem prstu.

Zdroj obrázku: Freepik

Video asistent

Přehrávání videí přes Samsung Internet je vynikajícím zážitkem. Samotná videa můžete ovládat pomocí různých gest, což posune váš zážitek na vyšší úroveň. Měnit tak můžete jas, hlasitost média, přetáčet video, posouvat video o 10 vteřin dozadu/dopředu, pozastavit video atd. Jedinou nevýhodou je absence nastavení kvality videa, jinak má opravdu vytříbený arzenál.

Mohlo by vás zajímat:  Umělá inteligence umí pomoci, v mnoha ohledech ale zaostává

Adresní řádek

Samotný prohlížeč umožňuje měnit polohu adresního řádku pro lepší ovladatelnost. Ať už vy, nebo vaše dítě máte menší prsty, určitě uvítáte možnost nastavení adresního řádku na spodní části obrazovky.

Režim čtení

Režim čtení je již standardní funkcí sloužící pro prohlížení různých článků nebo e-knih. Zapnutí tohoto režimu má za následek vymazání obrázků a videí včetně otravných reklam. Článek se vám tak bude daleko lépe číst. Tento režim umožňuje také změnu samotného písma, jako je velikost. Stačí najet do Nastavení -> Užitečné funkce -> Zobrazit režim čtení.

Zdroj: https://browserhow.com/samsung-internet-for-android/