Samsung Galaxy S22 je nadupaný skvělými funkcemi, díky kterým si ho přizpůsobíme přesně podle sebe

Pořídili jste si nejnovější Samsung Galaxy S22? V tom případě je tento článek právě pro vás. Nachystali jsme si několik skrytých tipů, které vaše zařízení ještě vylepší. Tyto tipy se týkají modelů S22, S22 Plus i S2 Ultra.

Donuťte všechny aplikace zapnout tmavý režim

Samsung nabízí celosystémový tmavý režim, a co se týče systému, zde je dokonale zajištěn. Bohužel u aplikací třetích stran už to taková paráda není a může se stát, že tmavý režim v některých aplikacích nebude fungovat vůbec. Nicméně tmavý režim se dá i vynutit. Stačí v nastavení telefonu zvolit možnost Informace o softwaru a sedmkrát klepnout na položku číslo sestavení. Zapne se vám režim pro vývojáře, kde si můžete nastavit vynucení tmavého režimu pro všechny aplikace.

Máte rádi filmový zvuk? Zapněte si Dolby Atmos

Sledujete na svém mobilu často filmy a videa? Máte rádi filmový zvuk? Samsung Galaxy S22 disponuje funkcí Dolby Atmos, ale ta není v základu povolena. Musíte si ji tedy zapnout ručně. Je to jednoduché. Opět si otevřete nastavení, vyberte možnost Kvalita zvuku a efekty a zde zapněte Dolby Atmos. Nyní je ve vašem zařízení povolena tato funkce pro vše, pro co je možné ji využít.

Mohlo by vás zajímat:  Zabezpečení chytrých telefonů většina lidí podceňuje. Věří mýtům, které se jim mohou vymstít
Zdroj obrázku: Freepik

Aplikace už nemusíte mazat, můžete jejich ikony jenom skrýt

Aplikace, které nepoužíváte nebo používáte zřídka, kdy jen zabírají místo, lze obvykle schovat jediným způsobem, a tím je jejich odinstalace. Ale u Samsungu to není úplně pravda. Tyto aplikace nemusíte hned mazat, můžete je jenom skrýt. V nastavení domovské obrazovky vyberte možnost Skrýt aplikace. Uvidíte seznam všech aplikací, které nyní jedním poklepáním můžete skrýt až do doby, než je budete chtít zase vidět.

Potřebujete další navigační tlačítko?

Tak ani v tomto případě to není problém. V Nastavení vyberte možnost Usnadnění, Pokročilé nastavení a Zpřístupnění. Zde si můžete vybrat hned z několika desítek tlačítek, která vám mohou usnadnit užívání telefonu.

Zdroj: https://www.cnet.com/tech/mobile/9-useful-galaxy-s22-features-samsung-is-hiding-from-you/