Samotný Google nemusí stačit. Pro vyhledávání se hodí rozšíření, která výsledky vylepší

Již před nějakou dobou se stal vyhledávač Google vyhledávačem číslo jedna. Preference vyhledávání se ale časem mění a to, co nyní potřebujete rychle vyhledat, na to vám Google nemusí stačit. Nové vyhledávací aplikace nabízí způsoby, jak Google vylepšit, popřípadě nahradit. O jaké se tedy jedná?

ChatGPT

ChatGPT je skvělé rozšíření pro vyhledávače. Než si nainstalujete toto rozšíření, přihlaste se ke svému účtu OpenAI. Toto rozšíření funguje s jakýmkoliv vyhledávacím dotazem na Google, BingDuckDuckGo. Po zobrazení výsledků napravo se vejdou většinou na jednu stránku. Samotné vyhledávání můžete nastavit tak, aby začalo pokaždé, když končí věta otazníkem. Toto rozšíření nabízí jak denní, tak i noční režim a pro Chrome, FirefoxEdge je úplně zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Zvyšte svou pracovní produktivitu díky rozšíření Google Chrome
Zdroj obrázku: Freepik

Swurl

Klasický vyhledávač Google zobrazí všechny výsledky, co když ale bažíte po výsledcích ze sociálních sítí a jiných platforem, a nejen z obyčejných webových stránek? Swurl umí vyhledat výsledky právě ze sociálních sítí, YouTube, Redditu a dalších na jedné stránce ve speciálním rozhraní. Swurl má nastavené mobilní rozhraní, které je přehlednější. Listujete tak z jednoho příspěvku na druhý, abyste našli požadovaný výsledek. Jedná se o výchozí výstup zobrazující příspěvky klíčových slov ve sloupcích pro Google, Zprávy, Twitter, Obrázky, Instagram a Reddit. Můžete tak přejíždět mezi sloupci, stejně jako v telefonech.

Mohlo by vás zajímat:  Podvodná oznámení od Office 365. Na co si dávat pozor?

Feedle

Feedle funguje na bázi vyhledávání kanálů RSS a přemění výsledky vyhledávání na kanál RSS. Feedle indexuje adresář oblíbených webových stránek a podcastů prostřednictvím svých RSS kanálů. Hledání se zúží pouze na tento okruh z daných RSS kanálů a vy tak získáte nejnovější výsledky ohledně hledaného klíčového slova.

Jaká další rozšíření můžete vyzkoušet?

  • CrowdView
  • Yes

Každé rozšíření nabízí své výhody, můžete je vyzkoušet a porovnat, jaký vám nejvíce pasuje.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/chatgpt-chrome-extensions-better-ai-prompts-answers-in-browsers/