Repasovaná zařízení jsou dobrým kompromisem mezi předraženou technikou a bazarovým zbožím

Určitě to všichni znáte. Chcete si koupit nějaké zařízení, ale nové stojí zbytečně moc peněz. Takže sáhnete po již použitém kuse. Ovšem je tady ještě jedna možnost, a to koupit si tento technický kousek repasovaný.

Chcete si koupit nový telefon, notebook, tablet nebo jiné zařízení, ale nechcete za něj dát plnou cenu? Pak je koupit si již použité zboží dobrou variantou. Navíc dnes tyto použité modely není problém sehnat v co nejlepším stavu na nejrůznějších bazarech nebo aukcích. Ovšem je zde ještě jedna možnost, a to koupit si tento váš vysněný technický kousek jako repasovaný.

Co vlastně vůbec znamená repasovaný?

Repasované zařízení je ve skutečnosti také již použitý kus, jenže přináší nesrovnatelně více výhod na rozdíl od těch, které si koupíte na nejrůznějších bazarech. Pokud si koupíte použitý kus od cizí osoby nebo firmy, nikdy pořádně nevíte, co vám vlastně přijde domů. U repasu máte jistotu, že bylo dané zařízení rozebráno, vyčištěno, opraveno, případně jinak ošetřeno, a to tak, aby se co nejvíce podobalo novému kusu. Navíc k němu bývá poskytována roční záruka přímo od obchodníka.

Mohlo by vás zajímat:  Apple Watch toho umí opravdu hodně. Šikovné aplikace usnadní život a zaženou nudu
Zdroj obrázku: Freepik

Je lepší kupovat techniku použitou, nebo repasovanou?

Obě tyto varianty vám pomohou ušetřit nějaké peníze a rovněž mají svá pro a proti. Repasovaná zařízení jsou zpravidla sice dražší, než dokážete najít u použitých kusů na bazarech, ale zde víte přesně, kde se tato technika nacházela, jakou má historii, a hlavně máte stoprocentní jistotu, že po zakoupení vám bude fungovat. S poskytovanou zárukou se tak nemusíte na rozdíl od použitého zboží bát, že by vám za pár dní přestalo fungovat. Hlavní výhody repasovaných věcí jsou, že:

  • znáte historii zařízení,
  • získáte záruku na produkt,
  • vypadají a chovají se jako nové,
  • ušetříte.

Pokud tedy při nákupu techniky chcete na rozdíl od nových kusů ušetřit, ale zároveň chcete mít jistotu, pak právě repasované produkty jsou přesně to, co hledáte!

Zdroj: https://sageservicesgroup.com/refurbished-patient-monitoring-equipment-dont-sacrifice-quality-for-cost/