Oblíbené aplikace pro Android otevřeme snadno i ve Windows 11. Stačí znát jednoduchý postup

Oblíbené aplikace pro Android otevřeme snadno i ve Windows 11. Stačí znát jednoduchý postup

Operační systém Windows 11 není zatím dlouho na trhu. Windows 11 umožňuje instalaci nativní aplikace pro Android. V tuto chvíli je oficiálně podporována pouze přes Amazon Appstore, ale v případě instalace podsystému Windows Android můžete aplikace pro Android načítat i na Windows 11. Mnoho aplikací není bohužel dostupných v obchodě Amazon Appstore.

Aplikace Kindle je tzv. eReader pro Windows. Pokud tuto aplikaci máte ve svém mobilním zařízení, můžete si tuto aplikaci s veškerým obsahem přenést do svého OS Windows 11 a pokračovat právě tam, kde jste skončili. Tato aplikace je dostupná v Amazon Appstore, je zdarma a oplývá výkonem a stabilitou.

Reddit a Outlook

Reddit je oblíbenou stránkou, která nabízí rovněž aplikaci zdarma nebo prémiové členství. Na Redditu jsou různá vlákna příspěvků, kde můžete řešit téměř vše. Oblíbený je především i mezi hráči, kteří řeší různé problémy s postupy her, nebo také můžete řešit různé filmy, tituly, problémy, tedy téměř vše. Veškerá data, nastavení a podobně si můžete přenést z aplikace do svého notebooku.

Mohlo by vás zajímat:  Fotky a videa v telefonu jde jednoduše schovat. Zabezpečená složka všechna citlivá data ochrání
Zdroj obrázku: Freepik

Outlook není potřeba nějak složitě představovat. Je to soubor programů, které slouží pro zapisování dat, ať už se jedná o Word, Excel, kalendář, mail a další. Veškerá data si můžete z mobilní aplikace přenést právě do Windows 11. Tato aplikace je zdarma, ale nabízí také prémiovou verzi.

Apple aplikace

Apple TV je dalším členem rodiny napříč streamovacími platformami. Zatím ale není k dispozici program pro Windows, který by se spouštěl nativně, nicméně v budoucnu můžeme očekávat takovou možnost. Než bude tato možnost k dispozici, můžete využít aplikaci z obchodu Google Play.

Podobně jako Apple TV i Apple Music je předplatitelská služba, ke které nemáte v systému Windows přístup. Řešením se tak nabízí aplikace pro Android. Tímto způsobem získáte přístup ke své hudební knihovně, jež je vedena v elegantním vzhledu. I když v budoucnu můžeme očekávat adaptaci pro Windows 11, určitě nebude tak vymakaná jako v této aplikaci.

Zdroj: https://www.windowscentral.com/how-get-started-android-apps-windows-11