Objevte YouTube Primetime Channels a získejte přístup k prémiovému obsahu na jednom místě

Hlavní kanály na YouTube jsou skvělým způsobem, jak sledovat prémiový obsah od oblíbených autorů. Vyhledání oblíbeného filmu, seriálu nebo jiného titulu byla spíše loterie na YouTube. Nyní výběr prémiového obsahu na této platformě roste. Nemluvíme pouze o jednotlivých autorech, ale už rovnou o produkčních studiích, jež nabízí kvalitní obsah.

Primetime Channels mění celou dynamiku vyhledávání a sledování prémiového obsahu na streamovací službě.

Primetime Channels

Jedná se o kolekci streamovacích služeb se streamováním obsahu na YouTube. Streamovací platformy vytvářejí a hostují svůj originální obsah. Můžete tak narazit na SHOWTIME nebo kolekce obsahu od Curiosity Steam. Nákup nebo půjčování filmů na YouTube není žádnou novinkou, ale Primetime Channels nabízí nové způsoby, jak objevit prémiový obsah. Nabízí možnost sledovat různé filmy, tituly, události a vše, co je spojené s kanálem za zaplacení předplatného. Pokud vás zajímá pouze konkrétní titul, je samozřejmě lepší připlatit si za titul.

Mohlo by vás zajímat:  Práce z domova přináší řadu výhod, je ale spojená také s mnoha riziky

Můžete také zjistit, co nabízí hlavní kanál, aniž byste se přihlásili k odběru, což je velice dobré, pokud chcete zjistit obsah, aniž byste platili za předplatné. Některé kanály nabízí epizody zdarma v hlavním čase, většinou se jedná o pilotní díly, aby vás mohly zaujmout, nebo naopak odradit.

Zdroj obrázku: Freepik

Kde se nachází?

Na hlavní stránce YouTube po levé straně najeďte do sekce Prozkoumat a klikněte na Filmy a TV. Na této stránce přejděte dolů na Kanály hlavního vysílacího času. Zde uvidíte veškerý obsah kanálu s nabízeným obsahem. Kliknutím na libovolnou miniaturu zjistíte, co kanál nabízí. Většina obsahu na hlavních kanálech má zelená tlačítka pro sledování.

Mohlo by vás zajímat:  Nejzajímavější novinky na poli technologií nabídnou nový rozměr obrazu a rychlosti disků i pro náročné

V horní části stránky kanálů Primetime jsou dvě tlačítka:

  • Přihlásit se k odběru,
  • Vyzkoušejte zdarma.

Tlačítko Odebírat vás přihlásí k odběru daného kanálu na YouTube. Zkouška zdarma nabízí možnost sledovat prémiový obsah po dobu jednoho týdne.

Správa hlavních vysílacích kanálů

I když budete chtít vyzkoušet kanál zdarma, budete muset zadat své platební údaje. Nesmíte také zapomenout na automatické obnovení členství, abyste se vyhnuli nechtěné platbě. Když to uděláte, změní se Vyzkoušet zdarma na Spravovat nákup a zelené šipky směřují k Zaplatit za sledování a Sledovat nyní. Sledování prémiového obsahu na YouTube je stejné jako sledování jiného obsahu na YouTube, pouze komentáře jsou vypnuté.

Mohlo by vás zajímat:  Správné nabíjení telefonu prodlouží baterii životnost a zlepší její výkon

Poté můžete spravovat svůj sledovaný či zakoupený obsah ve správě hlavních kanálů. Zde můžete sledovat veškerý obsah, popřípadě kupovat či rušit předplatná.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/what-are-primetime-channels-youtube/