Nový model Poco X4 Pro 5G byl 28. února uveden na trh a láká na pořádný výkon

Nový model Poco X4 Pro 5G byl 28. února uveden na trh a láká na pořádný výkon

28. února byl oficiálně představen nový model Poco X4 Pro 5G. Je k dispozici ve třech různých barvách a přinese nám pořádný výkon.

Uvedení tohoto telefonu bylo naplánováno na stejný den, kdy začíná Mobile World Congress 2022. Oficiálně výrobce dopředu potvrdil, že tento model nabídne 108megapixelový fotoaparát. Některé další specifikace byly známy už předem kvůli několika únikům. Jedním z nich byl téměř kompletní výpis tohoto modelu na francouzském Amazonu. Tato data byla ovšem později stažena. Otázkou je, jestli byla vadná, nebo omylem zveřejněná rychleji.

Co najdeme uvnitř nového modelu Poco X4 Pro 5G?

Poco X4 Pro 5G se pyšní velkým 6,67palcovým AMOLED displejem se vzorkovací frekvencí 360 Hz a obnovovací frekvencí 120 Hz. Hlavní fotoaparát nabídne 108 Mpx a dalším je 8Mpx ultra širokoúhlý fotoaparát a 2Mpx makro fotoaparát. Procesor, na kterém celý přístroj běží, je Qualcomm Snapdragon 695 a má k dispozici 8 GB RAM a úložiště o velikosti 256 GB. Poslední dva údaje se liší podle dané verze.

Mohlo by vás zajímat:  Už žádné výmluvy. Začít cvičit můžete ještě dnes, šikovné aplikace vám s tím pomohou
Zdroj obrázku: Freepik

Odhadovaná cena a barevné provedení

Nový model se prodává okolo 350 eur, což je na koruny nějakých osm tisíc. Co se týče samotného vzhledu, ten si nechává svou jednoduchost a je k dispozici ve třech barvách – žluté, modré a černé. Všechny tyto varianty mají možnost nastavení zadní kamery, což rozhodně uvítáme. Baterie ve všech verzích má kapacitu 5000 mAh a bude podporovat rychlé nabíjení s podporou 67 W.

Všichni, kteří se již nemohli dočkat nového modelu od společnosti Poco, se konečně dočkali a dle dostupných informací se jedná o opravdu pořádný telefon se vším všudy. Navíc s cenovkou, která je velmi příznivá.

Zdroj: https://www.techadvisor.com/review/poco-x4-pro-5g-3813873/