Netflix zajistí zábavu pro celou rodinu. Nastavte si vše přesně podle svých představ

Netflix je nejznámější streamovací platformou. Pokud sledujete Netflix pravidelně nebo jste nováčky, možná jste zatím neřešili různá nastavení, což je chyba. Můžete pro sebe a svou rodinu vytvořit dokonalý zážitek ze služby Netflix. Chcete-li tedy začít s nastavením, stačí se přihlásit na účet, kliknout na šipku vedle svého profilového obrázku a zvolit Účet.

Jako první si můžete vytvořit více profilů, což se hodí, pokud používá účet více lidí v domácnosti. Preference doporučených titulů budou tedy na reálném základu, aniž by byly zkreslené. Najeďte opět na svůj profil, klikněte na šipku a zvolte Spravovat profily, pokračujte dále na Přidat profil a zadejte název, zde můžete zaškrtnout volbu Dítě, abyste se vyhnuli nevhodnému obsahu. Libovolně můžete mazat a přidávat profily, pozor na omezení počtu profilů, což jsou čtyři.

Mohlo by vás zajímat:  WhatsApp nabízí uživatelům to nejlepší. Tyhle funkce používání usnadní a ulehčí život

Převeďte si profil z jiného účtu

Toto nastavení je možné, pokud máte profil na jiném účtu. Jedná se o variantu, kdy jste spadali pod rodičovský účet, ale nyní chcete mít svůj vlastní se spolubydlícími nebo přítelem/přítelkyní. Svůj účet se všemi hodnoceními a zhlédnutím můžete přesunout do svého nového účtu, aniž by se vám vymazala přizpůsobená doporučení. Nejprve budete však muset povolit přesuny v Nastavení, kde zvolíte možnost Zapnout převádění profilů. Poté se vraťte do profilu a rodičovské kontroly, kde si zvolíte účet a vyberete Převést tento profil.

Mohlo by vás zajímat:  Sdílených osobních údajů hackeři využijí během chvíle
Zdroj obrázku: Freepik

Nastavte si rodičovskou kontrolu

Pro nastavení omezení a kontroly dítěte, aby mělo přístup pouze k titulům, jež schválíte, budete muset najet do sekce Profil a rodičovská kontrola. Zde vyberete profil a vyberete možnost Omezení zobrazení. Pro zobrazení výzvy zadejte heslo a upravte posuvník v horní části obrazovky, abyste omezili konkrétní tituly, po vybrání stiskněte Uložit.

Co dále můžete změnit?

Je toho hodně, ale pokud vás irituje přehrávání další epizody po skončení stávající, můžete si poupravit nastavení, abyste tomu zabránili. Tyto předvolby změníte v Nastavení přehrávání. Když už jste v nastavení účtu, přejděte dolů do sekce Profil a rodičovská kontrola, klikněte na Nastavení přehrávání a zvolte Změnit. Zde si můžete také změnit i kvalitu přehrávání videa. Čím nižší kvalita, tím méně dat vám spotřebovává.

Mohlo by vás zajímat:  Útočníci se nezastaví před ničím. Bad Rabbit Ransomware zašifruje všechna data

Kromě toho můžete změnit ještě:

  • titulky,
  • nastavení komunikace,
  • skryté žánry,
  • nastavení mobilní verze Netflix,
  • hodnocení.
Zdroj: https://www.makeuseof.com/ways-to-personalize-netflix-profile/