Nejočekávanější herní tituly roku 2023 se blíží. Tyto tři vás nesmí minout

Rok 2023 je tady, a když se ohlídneme za minulým rokem, můžeme konstatovat, že jsme se dočkali pecek, jako bylo God of War: Ragnarok, Elden Ring, Horizon Forbidden West a další. Některé hry měly vyjít ještě v letošním roce, ale nestihly to. Pojďme se tedy podívat, co nás čeká za pár týdnů či měsíců, a můžeme říci, že se jedná o opravdu očekáváné herní tituly.

Hogwarts Legacy

10. únor bude očekávaným datem pro všechny nadšence do kouzelnického fantasy světa, do kterého nás poprvé vtáhl Harry Potter. Kouzelné prostředí Bradavic fascinuje nejednoho fanouška a prostředí tohoto úžasného světa jsme měli možnost už vyzkoušet u pár videoher. Jenomže podle již vydaných trailerů a gameplay to vypadá, že Hogwarts Legacy posune tuto úroveň o několik levelů výš.

Mohlo by vás zajímat:  Význam 8 nejpodivnějších emoji zná málokdo. Otestujte své znalosti ze světa emotikonů

Hogwarts Legacy je akční RPG hra od studia Portkey Games. Na rozdíl od všech zatím vydaných her zde nebude figurovat Harry Potter jako hlavní hvězda příběhu, tou budete právě vy! Budete mít možnost hrát v otevřeném světě, který vám umožní vytvořit si vlastní dobrodružství. Nezní to lákavě, vytvořit si vlastní postavu a prožívat svůj vlastní příběh v čarodějnickém prostředí?

Zdroj obrázku: Freepik

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nyní se dostáváme ke hře, která měla být původně vydána  v minulém roce, ale bohužel to nestihla. Jedná se o pokračování oblíbeného úvodního titulu Nintendo Switch – The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hráči čekají bezmála pět let od posledně vydaného titulu. Toto epické RPG s otevřeným světem dorazí 12. května 2023 na trh. Pokud patříte k fanouškům, neváhejte a pořiďte si tuto pecku.

Mohlo by vás zajímat:  Zabavte děti před Vánoci tematicky. S těmito aplikacemi jim uteče čekání na Ježíška rychleji

Diablo IV

Kdo hrával první hry na Windows, ten si určitě vybaví herní klasiku Diablo. Tato hra je RPG, kde bojujete proti nepřátelům, epickým bossům, můžete očekávat fantasy design postav a máte možnost sdílet svůj postup se svými přáteli. Série Diablo je známá pro skvělé příběhy a nekonečné úpravy postav. Podle trailerů to vypadá, že nás čeká opět o něco těžší, ale i lepší hratelnost. Nechme se tedy překvapit.

A jaké další hry stojí za zmínku?

  • Avatar: Frontiers of Pandora,
  • Final Fantasy XVI,
  • Forspoken,
  • Sea of the Stars,
  • Fire Emblem Engage,
  • Starfield,
  • Redfall.
Zdroj: https://gamerant.com/most-anticipated-video-game-release-dates-2023-best/