Nejnovější zpráva o UFO nebude zveřejněna. Řada záhadných úkazů tak zůstane pro veřejnost tajemstvím

Nejnovější zpráva o UFO nebude zveřejněna. Řada záhadných úkazů tak zůstane pro veřejnost tajemstvím

Loňským rokem nastal doslova boom ohledně zpráv o UFO z jiných světů. V nadcházejících dnech by měly vyjít najevo senzační zprávy americké obrany a zpravodajské služby. Mohli jsme narazit na pár zpráv, že NASA a americké obranné síly sbírají dokumenty a zaznamenávají údaje a různé spisy ohledně možných kontaktů s UFO. Existuje také spousta amatérských videí, která jsou ale bohužel ve špatné kvalitě, a nejvíce jich je z období covidu, kdy lidé častěji pozorovali oblohu.

Setkání s UFO

UFO je zkratka pro neidentifikovatelné letecké jevy. V rozhovoru pro The Sun Online americký kongresman varoval, že zpráva bude maskována. Ti, kdo to budou mít na starosti, tak žijí stále v domnění, že jsme příliš hloupí na to, abychom zvládli pravdu o mimozemských návštěvnících. Republikánský poslanec Tim Burchett, zastupující 2. okrsek Kongresu v Tennessee, odmítl, že by zpráva měla být zveřejněna. Dokument Office of Director of National Intelligence je první výroční zprávou o UFO, oficiálně přejmenovanou na UAP.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci zaznamenali aktivitu známé komety
Zdroj obrázku: Freepik

Vysvětlení zprávy

Zpráva o 22 stranách analyzuje zhruba 366 případů, ale vysvětlit lze pouze polovinu z nich. Patří mezi ně video, jež natočily drony Reaper sledující terén ve Středním východě, které následně explodovaly a zřítily se k zemi. Zpráva z tohoto týdne je první ze série každoročních dokumentů, které slibuje americký zákon o obraně od roku 2022 až do roku 2026. Zpráva však jasně ukazuje také nedávno sledované incidenty způsobené lidským faktorem, nikoli mimozemským. Pozorování jsou různého charakteru, mezi nimi se jedná o záznamy z letů dronů a meteorologických balónů. Většina lidí totiž nevěří, že by toho byl schopný průměrný člověk.

Mohlo by vás zajímat:  Fascinující podobnost mezi lidským mozkem a vesmírem: pro síť neuronů i galaxie platí stejné zákony

Hledá se jasný důkaz

Ufologové včetně Tima Burchetta volají po odtajnění záznamů a jasných důkazech. Dokud nebudeme vědět přesně, co se stalo nebo děje. Burchett apeluje na odtajnění spisů samotného Kennedyho. Podle něj není důvod, čeho se bát, dnes už není na světě nikdo, kdo byl účastníkem atentátu na JFK. Hitem posledních dnů je video, které ukazuje vzdušné plavidlo ve tvaru TicTacu. O co přesně se jedná, dosud nevíme.

Zdroj: https://www.space.com/2022-turning-point-study-ufos-uap