NASA připouští, že pro úkazy UFO neexistuje vysvětlení. Po důkazech mimozemského života se stále pátrá

UFO je vždy důvod k diskusi. Není tomu tak dlouho, kdy samotný představitel NASA připustil, že některá UFO mohou být mimozemskými formami života nebo bytostmi z alternativního vesmíru. Ředitel NASA Bill Nelson uvedl, že neví, co znamenají objekty, na které upozornilo námořnictvo. Zároveň ale dodal, že doufá, že se nejedná o mimozemšťany disponující vyspělou technologií. Toto téma otevřel sám poté, co mu byla položena otázka ohledně potencionální srážky Země s asteroidem.

Mimozemský život

Ještě než skončil rozhovor, padlo i téma hledání známek mimozemského života. Dodal, že na Marsu se snaží hledat stopy po mimozemském životě, stejně tak i na ostatních planetách. Mimo jiné od toho také teleskopy jsou. Jedním z primárních cílů NASA je hledání mimozemského života a nalezení vhodné planety ke kolonizaci a osídlení.

Od roku 2004 bylo námořním letectvem zaznamenáno více než 300 setkání s tajemnými úkazy na obloze. Než ale stačil radar blíže zaznamenat, o co se jedná, UFO náhle změnilo směr, takže je technologie nedokázaly identifikovat.

Zdroj obrázku: Freepik

Stále se neví, oč se jednalo

Stejně jako letci i samotná NASA stále neví, co byly objekty na obloze zač. Jenom tajně doufají, že se nejedná o mimozemskou aktivitu s technologií, se kterou by se ta naše nemohla rovnat. Zatím je okolo hodně otazníků, ale právě NASA se snaží hledat stopy po jiných formách života. Ať už se jedná o pozůstatky, nebo naopak vyvíjenou aktivitu.

Mise NASA se nese v duchu otázek typu:

  • Jak jsme se ocitli na této planetě?
  • Jak jsme se stali takovými bytostmi, jakými jsme?
  • Jak se vyvinula civilizace?
  • Existují někde ve vesmíru stejné podmínky jako na modré planetě?

Jedno je jasné, dříve nebo později zjistíme, zda jsme sami, nebo ne. A zda se bude jednat o přátelský akt, nebo nepřátelský konflikt, na to si budeme muset počkat. Doufejme proto v tu první variantu.

Zdroj: https://www.iflscience.com/nasa-chief-suggests-recent-ufo-sightings-could-be-extraterrestrial-life-61416