NASA připouští, že pro úkazy UFO neexistuje vysvětlení. Po důkazech mimozemského života se stále pátrá

NASA připouští, že pro úkazy UFO neexistuje vysvětlení. Po důkazech mimozemského života se stále pátrá

UFO je vždy důvod k diskusi. Není tomu tak dlouho, kdy samotný představitel NASA připustil, že některá UFO mohou být mimozemskými formami života nebo bytostmi z alternativního vesmíru. Ředitel NASA Bill Nelson uvedl, že neví, co znamenají objekty, na které upozornilo námořnictvo. Zároveň ale dodal, že doufá, že se nejedná o mimozemšťany disponující vyspělou technologií. Toto téma otevřel sám poté, co mu byla položena otázka ohledně potencionální srážky Země s asteroidem.

Mimozemský život

Ještě než skončil rozhovor, padlo i téma hledání známek mimozemského života. Dodal, že na Marsu se snaží hledat stopy po mimozemském životě, stejně tak i na ostatních planetách. Mimo jiné od toho také teleskopy jsou. Jedním z primárních cílů NASA je hledání mimozemského života a nalezení vhodné planety ke kolonizaci a osídlení.

Od roku 2004 bylo námořním letectvem zaznamenáno více než 300 setkání s tajemnými úkazy na obloze. Než ale stačil radar blíže zaznamenat, o co se jedná, UFO náhle změnilo směr, takže je technologie nedokázaly identifikovat.

Mohlo by vás zajímat:  Povinnost vypnout mobilní telefon v letadle má dobrý důvod. Umožní bezpečně doletět do cíle
Zdroj obrázku: Freepik

Stále se neví, oč se jednalo

Stejně jako letci i samotná NASA stále neví, co byly objekty na obloze zač. Jenom tajně doufají, že se nejedná o mimozemskou aktivitu s technologií, se kterou by se ta naše nemohla rovnat. Zatím je okolo hodně otazníků, ale právě NASA se snaží hledat stopy po jiných formách života. Ať už se jedná o pozůstatky, nebo naopak vyvíjenou aktivitu.

Mise NASA se nese v duchu otázek typu:

  • Jak jsme se ocitli na této planetě?
  • Jak jsme se stali takovými bytostmi, jakými jsme?
  • Jak se vyvinula civilizace?
  • Existují někde ve vesmíru stejné podmínky jako na modré planetě?

Jedno je jasné, dříve nebo později zjistíme, zda jsme sami, nebo ne. A zda se bude jednat o přátelský akt, nebo nepřátelský konflikt, na to si budeme muset počkat. Doufejme proto v tu první variantu.

Zdroj: https://www.iflscience.com/nasa-chief-suggests-recent-ufo-sightings-could-be-extraterrestrial-life-61416