Nabrat váhu je s těmito aplikacemi snadné. Sestaví na míru jídelníček i svalový trénink

Pro některé lidi je přibírání na váze těžší než hubnutí. Podváha je přitom stejně velký problém jako nadváha, protože může rovněž vést ke zdravotním problémům, jako je slabý imunitní systém a podvýživa. Naštěstí existuje několik mobilních aplikací, díky kterém můžete bezpečně a efektivně přibrat na váze nebo nabrat svalovou hmotu.

Cvičení i správné stravování

Gain Weight App je aplikace, která vám pomůže zesílit pravidelným cvičením. Toto cvičení přitom můžete provozovat ve svém obývacím pokoji. Cvičební program rozvržený do 30 dnů zahrnuje i jídelníček a odpočinkové dny. Aplikace Weight Tracker nabízí snadno použitelné rozhraní a přehled změn v hmotnosti. Kromě toho si můžete do aplikace přidávat fotografie a sledovat svůj pokrok.

MyFitnessPal patří k nejlepším aplikacím s recepty. Ačkoliv ji většina lidí používá k hubnutí, může vám pomoci i přibrat. Zaměřuje se především na počítání kalorií, což je pro plynulé přibírání důležité. Gain Weight in 30 Days vám nabídne domácí cvičební program doprovázený dietním plánem podle pohlaví, věku, výšky, hmotnosti a suplementů. Aplikace je zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Tyhle aplikace vám vytřou zrak. Přináší jednoduché cviky a úlevu pro namáhané oči
Zdroj obrázku: Freepik

Vytvoří personalizovaný plán

MyPlate je užitečná aplikace pro počítání kalorií, kde můžete sledovat příjem potravy, váhu a cvičení. Můžete zde naskenovat čárový kód potravin a vytvořit z nich samostatné pokrmy. Aplikace Dumbbell Workout at Home vám pomůže zvýšit svalové přírůstky za použití klasických činek, ale i pomocí vlastní váhy. Cvičení je vhodné pro nováčky, pro středně pokročilé i pokročilé.

Foodvisor zajistí, že dosáhnete ideální váhy podle vlastního výživového programu. Stačí odpovědět na pár otázek a aplikace vám vytvoří personalizovaný plán. Foodvisor nabízí velkou sbírku receptů. FitMenCook je aplikace, která se soustředí na zdravá, praktická a cenově dostupná jídla. Pomůže vám vytvořit i nákupní seznam, což je ideální pro začátečníky nebo zaneprázdněné lidi. Pamatujte ale na to, že hubnutí i nabírání váhy je dlouhodobý proces.

Zdroj: https://thegeriatricdietitian.com/apps-for-gaining-weight/