Motivaci k pohybu podpoří chytré aplikace. Některé nabízí za splnění cíle odměny

Motivaci k pohybu podpoří chytré aplikace. Některé nabízí za splnění cíle odměny

Někdy je nejtěžší na tom, abychom se dostali do formy, každodenní motivace. S ní vám mohou pomoci nejrůznější aplikace. Například aplikace Strava: Run, Ride, Hike je skvělá pro sledování celé řady sportů. Obsahuje podrobné údaje a metriky výkonu, k dispozici jsou i mapy pro plánování a záznam vaší aktivity. Můžete také využít podpory komunity a soutěžit s ostatními.

Aplikace pro běžce

Nike Run Club motivuje k pravidelnému běhání. Aplikace je určená začátečníkům i zkušeným sportovcům trénujícím na maratony. Hlasové funkce zahrnují hlasy špičkových sportovců. Couch to 5K je osvědčená aplikace doporučovaná i odborníky. Ukáže vám, jak střídat sekvence běhu a chůze. Pokrok se dostaví záhy.

Pedometer++ je jednoduchá aplikace pro iPhone využívající počítání kroků ve vašem telefonu. Nastavte si svůj denní cíl a zaznamenávejte denní i týdenní počty kroků. Za dosažené úkoly získáte odznaky. StepsApp funguje podobně, ale můžete ji stáhnout i do zařízení Android. Můžete si nastavit vlastní výzvy a dostávat zprávy o pokroku.

Mohlo by vás zajímat:  Hraní her v 8K je prozatím vyhozením peněz. Investovat do zážitku ze hry je třeba jinak
Zdroj obrázku: Freepik

Různé druhy sportů

Sweatcoin převádí vaše cvičební kroky na odměny a za dosažení cílů můžete získávat gadgety, značkové zboží a služby, jako je předplatné Audible a Headspace. Můžete i přispět na charitu nebo je převést na kryptoměny. Pacer Pedometer je aplikace pro sledování kroků, která sleduje veškerou vaši denní aktivitu. Kromě toho se můžete účastnit zábavných výzev a řízených cvičení.

My Swim Pro je aplikace určená především pro plavce. Hlídá vaši techniku včetně vzdálenosti, času, srdeční frekvence a tempa. Je třeba spárovat ji s chytrými hodinkami. Můžete si v ní sestavit svůj vlastní plán nebo vám ho vytvoří aplikace. Apple Fitness+ se soustředí na cvičení HIIT, jógu a silový trénink. Během cvičení uvidíte své metriky v reálném čase na Apple TV, iPhonu nebo iPadu. Je potřeba ji spárovat s Apple Watch.

Zdroj: https://www.positivefitnessblog.com/post/best-fitness-motivation-apps/