Módní kousky, které vás zaujaly, pomohou najít aplikace. Přesunou vás rovnou do obchodu

Patříte k fanouškům módy a líbí se vám různé oblečení? Určitě vás potěší zpráva, že oblečení, které vás zaujme, ať už na ulici, v obchodě, televizi, nebo na internetu, můžete vyhledat pomocí různých aplikací. Stačí pouze vyfotit požadované oblečení nebo si pořídit snímek obrazovky na svém chytrém telefonu. Technologie UI skenování vám pomůže najít konkrétní model, nebo alespoň vyfiltrovat podobné kousky. Nečekejte tedy a stáhněte si některou z nabízených aplikací.

Google Lens

Výbornou aplikací je Google Lens, která dokáže identifikovat předměty na základě obrázků. Identifikuje nejen jednotlivé kousky oblečení, ale také různé doplňky, jako jsou náhrdelníky, prsteny, řetízky apod. Při použití této aplikace nemusíte přímo pořizovat snímky, stačí namířit rámeček ve spuštěné aplikaci na požadovaný předmět a v případě úspěšného spárování jej Google Lens úspěšně spáruje a označí malou modrou ikonkou.

Mohlo by vás zajímat:  Drony hrají důležitou roli. Uplatnění nacházejí ve vojenství i běžném životě

Po kliknutí na tuto ikonku budete přesměrováni na stránku Nákupů Google, kde budete mít zobrazeny odkazy na různé webové stránky (Amazon, Walmart apod.) pro snadné nakupování. Google Lens je k dispozici zdarma pro Android i iPhone.

Zdroj obrázku: Freepik

CamFind

Další aplikací je CamFind. Celý proces vyhledávání je jednoduchý, stačí vyfotit nebo pořídit snímek obrazovky a po chvíli uvidíte výsledek vyhledávání. Nabízí různé nákupní odkazy, popis produktu a související videa na YouTube. Můžete sdílet své výsledky a procházet také to, co hledají ostatní uživatelé, abyste mohli objevit různé módní trendy. Aplikace umožňuje soukromý režim pro skrytí identity.

Mohlo by vás zajímat:  Ochrana displeje může zabránit škrábancům i rozbití displeje, ve většině případů je však zbytečná

CamFind je spolehlivý vyhledávač, ale o trochu pomalejší než Google Lens. Nicméně přesnost je o něco lepší, a dokonce můžete narazit na další užitečné funkce. Aplikace je zdarma pro oba operační systémy.

Další aplikace

Dvě předchozí aplikace patří ke špičce, co se týče rychlosti a přesnosti vyhledávání. Existují však i další aplikace, prostřednictvím kterých si můžete vyhledat, popřípadě koupit požadované zboží. O jaké se jedná?

  • Amazon StyleSnap,
  • Pinterest,
  • ASOS,
  • LykDat.
Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/photo-great-fashion-item-find/