Meta Verified poskytne placené ověření účtu na Facebooku a Instagramu. Služba prozatím není dostupná všude

Generální ředitel společnosti Meta Mark Zuckerberg oznámil, že společnost Meta spustí novou předplatitelskou službu Meta Verified. Tato služba slouží pro ověřování na sociálních sítích, konkrétně na Facebooku a Instagramu. O co se jedná a vyplatí se opravdu tato služba?

Meta Verified

Meta Verified je měsíční předplatné pro další funkce na účtech na Facebooku a Instagramu. Jako značku tohoto předplatného získáte modrý ověřovací odznak, který se ukáže na profilu po přihlášení k odběru. Mezi funkce patří:

  • sledování účtů pro imitátory,
  • zákaznická podpora živého účtu,
  • lepší viditelnost a dosah prostřednictvím vyhledávání, komentátorů a doporučení,
  • další informace budou brzy oznámeny.
Mohlo by vás zajímat:  Zbavte se nežádoucích komentářů v aplikaci TikTok

Tato služba vypadá podobně jako Twitter Blue nebo Snapchat+. Společnost Meta nechtěla zůstat pozadu, a proto přišla také s tímto programem. Pro získání tohoto programu musíte splňovat jedinou podmínku, a to být starší 18 let. Položky jako jméno a narozeniny nelze po přihlášení nijak upravovat.

Zdroj obrázku: Freepik

Výhody a nevýhody

Hlavní výhodou je modrý ověřovací odznakzvýšený dosah na Facebooku a Instagramu. Ověření na sociálních sítích je již dlouho symbolem statusu, větší dosah znamená získání dalších potencionálních fanoušků. Odznak vedle jména uživatele také znamená jistotu ověřené osoby na základě předložení identity.

Mohlo by vás zajímat:  Převoz elektroniky letadlem má přísná pravidla. Kdo na ně myslí, vyhne se zbytečným problémům

Hlavním negativem je zatím menší počet výhod, než jaké jsou u Twitter Blue nebo Snapchat+. Za podobnou cenu nabízí Meta Verified méně. Každopádně Meta má stále čas, aby mohla zveřejnit další funkce, které by mohly posunout program na srovnatelnou nebo vyšší úroveň.

Cena programu

Meta Verified na webovém rozhraní vyjde na 11,99 dolarů, pro zařízení Android a iOS 14,99 dolarů. Předplatné bude poprvé spuštěno v Austrálii a na Novém Zélandu, termíny pro ostatní země nebyly zveřejněny.

Mohlo by vás zajímat:  Bezdrátové nabíjení telefon nepoškozuje. Důležitější je umět s baterií správně zacházet

Nyní vás čeká otázka, zda je toto členství to pravé ořechové pro vás. Máte dostatek času, abyste přemýšleli, jelikož byl program spuštěn v Austrálii a na Novém Zélandu. Navíc než dojde do naší země, může představit další funkce, které vás mohou přesvědčit o pořízení. Také záleží, zda toužíte po větším rozsahu, nebo jste spíše soukromým uživatelem.

Zdroj: https://www.engadget.com/meta-verified-is-a-paid-verification-service-for-facebook-and-instagram-161632996.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAALdDoWwEGlc5Qa5qEV7lFMeeJChVzDnHbZrE78MukOUJPxMK3yD6bRFv3_6WDlCRzl5HDTTDQdePZjv0YCzRKNFKRmOBFxZmQEXyM8rxH5UbPCPOk5oLHmywq0K6a6qfs83TwUJlEsOhoEfFc8Pc0lPVY1gkmFMHo1UDrWaJLNpA