K některým oblíbeným hrám postačí pouze počítač a internetové připojení

Žijeme ve světě, v němž máme opravdu rozmanitý výběr, jak se zabavit. Virtuální zábava aneb hry zprostředkované přes počítač nebo herní konzoli jsou velice žádané. Každá hra musí splňovat určité požadavky na hardware a software a ne vždy se nám podaří tyto požadavky splnit. V tomto ohledu jsou herní konzole jednodušší, stačí koupit hru určenou pro ni a můžeme hrát, kdežto u počítače či notebooku musíme brát ohled na technické parametry a stav. Někdy však není nutné řešit náročné požadavky ani nic instalovat či zohledňovat volné místo na disku. Postačí vám pouze internetový prohlížeč, internetové připojení a někdo, s kým budete hrát. Jaké hry na vás čekají?

Kulečník

Kulečník patří k velice populárním hospodským hrám. Ještě aby ne, když nabízí tolik zábavy a sbližuje lidi okolo, kteří jsou buď samotnými aktéry, nebo diváky. V tomto případě ovládáte kulečník pouze virtuálně, ale i tak přinese spoustu zábavy, když zrovna nemáte prostor ani možnost si zahrát reálný kulečník. S virtuálním kulečníkem zažijete rovněž spoustu zábavy. Na webových stránkách není vyžadována registrace, hra je určena pro dva hráče, stejně jako v reálu, i zde se střídáte mezi jednotlivými šťouchy. Hra je určena pro hraní na jednom počítači.

Mohlo by vás zajímat:  Telefon z druhé ruky nese rizika, někdy je však lepší než nejnovější model
Zdroj obrázku: Freepik

SpeedSudoku

Logické hry a hádanky rovněž patří k velice oblíbeným hrám. Sudoku je jedna z her, která si získala popularitu a posunula se na stejnou úroveň jako populární křížovky. Můžete změřit své síly s ostatními hráči, kdo dřív vyřeší dané sudoku, stane se vítězem. Pro hraní je vyžadována registrace, vše probíhá současně a maximálně mohou hrát čtyři hráči. Hru může hrát každý na svém počítači. Neváhejte a zjistěte, kdo z vás vyřeší SpeedSudoku nejdříve.

Pong 2

Tato velice jednoduchá, zato zábavná hra je určena pro dva hráče. Každý hráč ovládá pádlo na protilehlých stranách a účelem je dat „gól“. Hra umožňuje změnu nastavení rychlosti míčku a vizuální změny pádel či míčků. Pro hraní této hry není vyžadována registrace a můžete ji hrát jak na jednom počítači, tak i online. Jediné, co potřebujete, je online připojení.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/free-two-player-games-play-in-browser/