Hodím sluneční brýle na stůl a na ně mobilní telefon. Tenhle stojánek mi každý závidí

Vždycky jsem se potýkala s tím, že když si chci telefon položit na stůl, musím si ho opřít o nějaký předmět nebo ho položit na bok, což mi při práci s ním způsobuje docela nepohodlí. Proto jsem se rozhodla, že si vyrobím vlastní stojan na mobilní telefon, který by mi usnadnil práci s ním na stole.

Sama bych na to nepřišla

A jak jsem na to šla? Nejlepší tip, který jsem kdy slyšela, bylo použít složené sluneční brýle. Ty se dají jednoduše položit na stůl nebo jakýkoliv rovný povrch a vytvoří tak příjemný a stabilní stojan na mobilní telefon. Postačí, když brýle složíte do tvaru, který odpovídá velikosti a tvaru vašeho telefonu. Poté brýle jen položíte na stůl na požadované místo a vložíte na ně mobilní telefon. Díky tomu budete mít telefon pevně na místě a snadno s ním budete moci manipulovat.

Mohlo by vás zajímat:  Pokémon Sleep pohlídá kvalitu spánku zábavnou formou a sbíráním odměn

Ne se všemi brýlemi to ale bude úplně jednoduché. Já používám takzvané „pilotky“ a ty se mi jako stojánek na mobil osvědčily nejvíce. Prostě čím větší a bytelnější, tím lepší tento stojan bude.

Zdroj obrázku: Freepik

Nejenom brýle

Samozřejmě existují i jiné možnosti, jak si vyrobit stojan na mobilní telefon. Například lze využít prázdnou krabičku od CD, kterou jsem doma měla po hromadě nevyužívaných disků. Krabičku jsem vyčistila a poté jí z boku nakreslila tvar mobilního telefonu. Ten jsem následně vyřízla nožem a vznikl mi tak stojan na mobilní telefon, který se perfektně hodil na stůl.

Mohlo by vás zajímat:  Facebook usnadňuje komunikaci i sdílení zážitků. Zároveň je plný dezinformací a osobních útoků

Další možností je použít pružné dráty, které se dají koupit v hobbymarketech. Ty se dají snadno ohýbat a tvarovat tak, aby držely mobilní telefon na místě. Když si z drátů vytvoříte pevnou konstrukci, tak opět budete mít stabilní stojan na mobilní telefon. Jediným minusem je, že takový stojan vyžaduje určitou manuální zručnost. Ale zase nic nestojí.

Výroba stojanu na mobilní telefon není nic složitého a kreativita se při tom rozhodně hodí. Pokud si nejste jistí, jaký způsob by pro vás byl nejvhodnější, zkuste několik variant a vyberte si tu nejlepší. Důležité je, aby vám stojan na mobilní telefon na stole pomohl s pohodlným sledováním obrazovky telefonu.

Mohlo by vás zajímat:  Emotikony dokážou konverzaci posunout i zazdít. Ne vždy je na ně správný okamžik

Zdroj: Autorský text, e-mailový příspěvek čtenářů, redakčně zkráceno a upraveno.