Geniální, a přitom jednoduchý trik zařídí, že hudba z telefonu bude hrát mnohem hlasitěji

Zdá se vám zvuk vašeho telefonu příliš tichý? Pokud nemáte žádné přídavné reproduktory na Bluetooth nebo nějaký jiný druh reproduktoru, pak pro vás máme jedno řešení, jak zvýšit hlasitost. Pokud už teď máte nastavený zvuk na maximum, a stejně skoro nic neslyšíte, tak se vám dnešní návod rozhodně bude hodit.

Nemusíte se bát, protože tenhle trik je naprosto jednoduchý, a dokonce vás nebude prakticky stát ani korunu. Jedná se o naprosto nenáročný způsob, jak docílit co největší hlasitosti v domácím prostředí. Vše, co budete potřebovat, je vložit svůj mobilní telefon do prázdného hrnečku nebo do skleničky. Ano, přesně tak je to nenáročné!

Jak to vlastně funguje?

Princip je opravdu velmi jednoduchý. Když vložíte svůj chytrý telefon do sklenice, porcelánového hrnku nebo nějakého obyčejného, tak se začnou zvukové vlny odrážet a budou směřovat směrem nahoru. Díky tomu docílíme mírného zesílení hlasitosti. Samozřejmě se pro co nejlepší výsledek ujistěte, že nádoba, do které telefon vkládáte, je suchá a prázdná. Aby se vám například nestalo, že se vám namočí. To už byste se větší hlasitosti asi nedočkali.

Zdroj obrázku: Freepik

Nejlepší tipy, pokud se to rozhodnete vyzkoušet

  • Pro nejlepší účinek použijte nádobu skleněnou nebo porcelánovou. Pokud nebude zbytí, tak v krajním případě obyčejný hrnek. Plastové věci fungují nejméně.
  • Když budete telefon dovnitř vkládat, dejte pozor na to, aby byl položen tak akorát. Rozhodně ho dovnitř nestrkejte na sílu.
  • Pro nejlepší výsledek umístěte telefon do nádoby tak, aby byl reproduktor dole. Proto si zkontrolujte, kde je u vašeho modelu umístěn.
  • Vyzkoušejte si různé druhy hrnků nebo šálků. Různé nádoby mohou poskytovat jiné výsledky.

Sami si můžete vyzkoušet, jak jednoduché to je. Jelikož vám k tomu stačí pouze věci, které jsou u vás doma. Rozhodně nemáte co ztratit.

Zdroj: https://www.readytechgo.com.au/boost-your-phones-speaker-volume-with-just-a-cup/