Fitness aplikace, které udrží motivaci sledováním pokroku a porovnáním s ostatními

Mezi nejčastější fyzické činnosti patří fitness. Ať už se jedná o fitness v gymu, nebo doma, pro zdraví je prospěšné. Fitness aplikace v gymu nejsou tak potřebné jako pro ty, co cvičí doma s vlastní vahou a pár pomůckami. Ve výsledku je stejně jedno, kde a jak cvičíte, důležitá je motivace. Ta někdy může pokulhávat, pokud cvičíte sami. Je vědecky dokázáno, že cvičení s více přáteli nebo sledování jejich pokroku motivuje jedince. Stáhněte a nainstalujte si jednu z fitness aplikací pro zvýšení motivace.

Stridekick

Hledáte jednoduchou a přehlednou aplikaci pro sledování pokroku v rámci fitness? Sledujte snadno svůj pokrok, spojte se s podobně smýšlejícími fitness nadšenci a vytěžte maximum ze svého tréninku. Pro začátek je nutná registrace účtu. Aplikace analyzuje data GPS z vašeho telefonu, nositelných zařízení (Fitbit, hodinky Garmin) nebo z dalších aplikací. Tato aplikace vám pomůže dostat se do kondice a vzájemně se motivovat s přáteli. Ze začátku si zvolte svůj plán. Jakmile vám tento plán bude připadat snadný, posuňte ho o level výše. Aplikace je zdarma ke stažení pro AndroidiOS zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Online seznamky jsou plné podvodníků. Chránit své údaje a bezpečnost je důležité
Zdroj obrázku: Freepik

StepBet

Aniž by si to mnoho lidí uvědomovalo, každý, kdo nachodí určitou porci kroků denně, vyvíjí fyzickou aktivitu. Ti, co sledují své aktivity, určitě svůj počet kroků sledují. Ke sledování napomáhají i chytré hodinky. Velice oblíbené mezi fitness nadšenci je soutěžení, kdo ujde víc kroků denně. Aplikace bude požadovat propojení s hodinkami nebo jinými zařízeními, aby mohla získat personalizovaná data a podle nich vám stanovit Aktivní cíl a Cíl síly.

Kroky každého uživatele se tak budou počítat jinak, na základě jeho historických dat a výsledků. A čím se liší oproti jiným aplikacím? Ve vytvořené skupině můžete uspořádat sázku. Kdo splní cíle, získá bank. Je vědecky prokázáno, že sázka o peníze zvyšuje motivaci dokončit úkol. Aplikaci stahujte zdarma pro zařízení AndroidiOS.

Mohlo by vás zajímat:  Podvodný e-shop lze poznat na první pohled. Tyto detaily jsou jasným signálem

Strava

Aplikace Strava vám pomůže sledovat různé fyzické aktivity, jakými jsou například turistika, běh, chůze, jízda na kole, inline bruslení apod. Napadá vás otázka, v čem je tato aplikace jiná, když nabízí totéž co stovka dalších? V aplikaci lze nastavit skupinové výzvy, kde lze spolupracovat na dokončení cíle, a proto je vhodná i pro společné cvičení. Kromě toho zde najdete knihu výzev a plno dalších zajímavých funkcí. Stahujte Strava pro AndroidiOS zařízení zdarma.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/social-workout-apps-to-exercise-with-friends/