Čas na návrat k tlačítkovému telefonu: tohle jsou důvody, v čem je lepší než drahý smartphone

Čas na návrat k tlačítkovému telefonu: tohle jsou důvody, v čem je lepší než drahý smartphone

Tlačítkový telefon měly všechny děti 90. let. V určitém věku jsme přešli na chytré telefony a většina lidí má za to, že jde o mnohem lepší možnost. Tlačítkové telefony se v současnosti vrací do módy a mnoho lidí si je znovu pořizuje. Proč je tento typ telefonu lepší? Jaké jsou jeho největší výhody oproti chytrým telefonům, které má v dnešní době každý z nás?

Baterie vás nikdy nenechá na holičkách

Krátká výdrž baterie u smartphonů není ničím novým. Navíc je to velký problém, se kterým se potýká každý majitel chytrého telefonu. Nic takového vás s tlačítkovým telefonem trápit nebude. Philips Xenium E590 vydrží na jedno nabití 60 dnů a plné 2 dny hovoru. To se vám u chytrého telefonu rozhodně nepodaří. Ten musíte nabíjet někdy i několikrát denně. Právě baterie je hlavním důvodem, proč se stále tlačítkové telefony prodávají a získávají znovu popularitu.

Mohlo by vás zajímat:  Špičkové telefony lákají výkonem i funkcemi. Levnější modely zůstávají přesto lepší volbou
Zdroj obrázku: Freepik

Bezpečnost a soukromí

Všechny chytré telefony shromažďují obrovské množství informací o každém z nás. Ve chvíli, kdy se vám někdo do telefonu nabourá, ukradne vám ho nebo ho ztratíte, jiní lidé o vás získají mnoho dat. Tlačítkový telefon nemůže být napaden virem a nikdo se nebude pokoušet hacknout ho na dálku. Jestli se nechcete obávat o svá data, fotografie a soukromí, měli byste si pořídit tlačítkový telefon. U toho budete mít jistotu, že budete mít všechny zprávy i fotografie v bezpečí.

Mohlo by vás zajímat:  Virtuální realita Meta Quest 2 umožňuje brouzdání světem, fitness aplikace i možnost komunikace

Proč potřebujete tlačítkový telefon?

Další výhodou je také cena. Pořizovací cena je mnohem nižší než v případě chytrých telefonů. Když si spočítáte svůj tarif, data a všechno ostatní, provozní náklady na tlačítkový telefon budou také zaručeně mnohem nižší. Jestli chcete ušetřit, ochránit svá data a zároveň si užít základní funkce každého telefonu, měli byste zvážit koupi klasického, tlačítkového telefonu. Navíc si můžete zahrát hry, na které si pamatujete z dětství.

Zdroj: https://tekdeeps.com/what-is-the-main-advantage-of-push-button-phones-over-smartphones/