Aplikace, které umožní zapnout několik časovačů najednou

Patříte k aktivním lidem, ale chybí vám disciplína, soustředění i efektivita? Možná by to chtělo zavést harmonogram, abyste lépe využili svůj čas. Dnešní doba může působit stresujícím dojmem, jelikož chceme stíhat spoustu věcí, ale zároveň jsme vystaveni velké míře rozptýlení. Dobrým nápadem se tak jeví použití více časovačů, abyste si mohli lépe rozvrhnout své aktivity. Pojďme se podívat na pár aplikací nebo webových stránek, s kterými se naučíte efektivně řídit své aktivity i čas.

Mohlo by vás zajímat:  Ikonický Winamp se brzy vrátí v nové verzi. Pro fanoušky chystá dražbu NFT

MultiTimer

MultiTimer je aplikace, která pomáhá spravovat čas prostřednictvím časovačů. Aplikace poskytuje více časovačů v různých barvách, abyste si je mohli rozdělit na základě svých vlastních preferencí. Rozvržení vzhledu aplikace je rozděleno na adaptivní a flexibilní. Pro úpravu časovače stačí, když prstem kliknete na časovač a dlouze jej podržíte, dokud se nezobrazí možnost Upravit. Zde můžete upravit barvu, název i ikonu časovače a zvolit i jednotky. MultiTimer je zdarma k dispozici ke stažení pro zařízení iOSAndroid.

Mohlo by vás zajímat:  Správné nabíjení telefonu prodlouží baterii životnost a zlepší její výkon
Zdroj obrázku: Freepik

Timelog

Jedná se o další aplikaci, která umožňuje spouštět více časovačů v jeden okamžik. Tato aplikace je tak ideální pro vás, pokud se chcete vyhnout prokrastinaci a raději svůj čas řídit. Pro vytvoření časovače a jeho sledování přejděte do karty Protokoly a rozklikněte možnost +. V dalším kroku zvolte Časovače, tato karta vám umožní nastavit si kategorie aktivit a své cíle. Aplikace je zdarma ke stažení pro zařízení AndroidiOS.

Time and Date

Tato stránka je známá především kvůli přehlednosti převodu času mezi jednotlivými časovými pásmy. Kromě této možnosti obsahuje také nástroj pro nastavení více časovačů. Tato stránka je velice jednoduchá, takže ovládání je velice intuitivní a snadné. Obsahuje jednoduché možnosti StartReset s možností režimu celé obrazovky, která má zamezit zbytečnému rozptylování. Super možností je, že můžete upravit jednotlivý časovač, pokud potřebujete například prodloužit délku. Pořadí jednotlivých časovačů lze libovolně měnit.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/apps-websites-to-set-multiple-timers/